O Nas

Gabinet na zewnątrz

O Nas

Razem z Wami już od 1993 roku

Firma działająca od ponad trzydziestu lat zatrudnia najwyższej klasy specjalistów pracujących na nowoczesnym sprzęcie, a co za tym idzie oferuje Państwu wysoką jakość zabiegów stomatologicznych w przystępnych cenach. Świadczone przez nas usługi cieszą się ogromnym zaufaniem naszych małych i dorosłych Pacjentów. Ponadto pragniemy poinformować, iż w naszej placówce panuje rodzinna, kameralna i przyjazna atmosfera.

Świadczenie usług stomatologicznych na wysokim poziomie gwarantuje nam satysfakcje zawodową, a Państwu zdrowy i piękny uśmiech. Nasz cały personel jest do Państwa dyspozycji. Pacjent nie musi już poszukiwać pomocy w różnych gabinetach, ponieważ u nas przeprowadzimy kompleksowe leczenie w jednym miejscu. Dbamy o komfort naszych pacjentów w każdym szczególe. Do gabinetu jest dogodny dojazd (20 min. od Centrum). Zapewniamy także bezpośredni bezpłatny parking.

Gabinet jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Gabinet jest przyjazny małym pacjentom

Co sądzą o nas Pacjenci?

Bardzo, bardzo polecam to miejsce. Fachowo i sprawnie, a przede wszystkim w życzliwej i miłej atmosferze udzieli Mamie pomocy z protezą. Udało się i mi dostać do dentysty, po ukruszeniu jedynki. Usługi stomatologiczne na bardzo wysokim poziomie oceniam!
Edyta Kina
Edyta Kina
22/04/2024
Baaaardzo dziękuję za pomoc! Przyszedłem z ogromnym bólem zęba a wyszedłem zadowolony. Super profesjonalny personel a Pani na recepcji miła i uśmiechnięta. Szczerze polecam!
Michał Wojcieszek
Michał Wojcieszek
20/03/2024
Profesjonalne podejście, super atmosfera.
Anna P
Anna P
25/01/2024
Profesjonalna pomoc, widać że personel zna się na rzeczy. Przyjazna atmosfera która sprawia że dziecięce koszmary o dentyście znikają 🙂 Pozdrawiam Serdecznie i do zobaczenia na wizytach 🦷
Janusz Palony
Janusz Palony
25/01/2024
Polecam 😊
Dominika Dziedzic-Ożóg
Dominika Dziedzic-Ożóg
30/08/2023